DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 10.11.2019 15:24:54 

TJ START Kopřivnice‚o.s. - minigolfový klub

Hledáme nové hráče

Nábor nových hráčů.

TJ Start Kopřivnice,o.s. se snaží rozšířit svoji činnost a proto bychom touto cestou rádi oslovili všechny příznivce tohoto sportu. Přihlásit se můžete kdykoliv!

Minigolf je sportem u kterého neexistuje téměř žádná věková hranice. Pro počátek je ideální věk okolo 10-ti let, ale dá se začít opravdu v jakémkoli věku. Pod vedením našich zkušených dlouholetých hráčů je většinou začínající hráč již po několika měsících na úrovni, kdy si může troufnout zahrát nejnižší minigolfové turnaje. Záleží jen na talentu a píli nových nadějí. Jelikož se minigolf hraje v mnoha věkových kategoriích je proto volba tohoto sportu  opravdu celoživotním zájmem, většinou až do pokročilého seniorského věku. Hraje se v kategoriích žáci/kyně, junioři/rky, muži/ženy, senioři/rky a  senioři II (nad 59let). V současné době má náš klub hráčské zastoupení v téměř všech věkových kategoriích. Samozřejmě je nutné připomenout že v čím nižším věku se začne, tím větší je naděje že se hráč dostane na vyšší výkonnostní úroveň. Důkazem toho mohou být naši odchovanci Ivan Macho, Michal Stančík,  Jiří Toman a samozřejmě mnoho dalších, kteří začínali ve svých 12-ti letech, dokázali za pouhé dva roky pod vedením našeho trenéra Miroslava Svobody dosáhnout na nejvyšší příčky v republice. Díky tomu, byli zařazeni již po třech letech od svých prvních minigolfových úderů do České juniorské reprezentace. Účastnili se turnajů na evropské a světové úrovni např. ve Švýcarsku, Portugalsku, Dánsku, Švédsku, Německu aj. kde úspěšně reprezentovali Českou republiku a také náš klub T.J. Start Kopřivnice,o.s. V současnosti tito naši odchovanci působí v jiných klubech hrajících nejvyšší extraligové soutěže, nebo také v Německé bundeslize (Ivan Macho). V současné době je Jiří Toman, který v roce 2012 obsadil 2. místo na celostátním turnaji mládeže zařazen do reprezentačního týmu, který se zúčastní mistrovství Evropy juniorů v Portugalském Portu a to jen po třech letech od svých prvních minigolfových úderů. Ale i Vlasta Pargáčová,  začínala s minigolfem v kategorií seniorek již standardně obsazuje medailové umístění na turnajích a v roce 2011 (po čtyřech letech minigolfu) získala bronz na mistrovství České republiky a byla zařazena do reprezentačního týmu na mistrovství Evropy seniorů v Belgických Antverpách.  Takže pokud máte jen sebemenší zájem stát se hráčem minigolfu,  tak neváhejte a kontaktujte nás!!!          

Můžete využít těchto kontaktů:

 

     Rieger Lumír                                                                    Jiří Prokeš

   604 520 092                                                                                                605 968 588

              sumec@ktknet.cz                                                                                         mgolf@ktknet.cz

              l.rieger@seznam.cz                                                                                       prokes@ktknet.cz

 nebo nás oslovit kdykoli v otvírací dobu na našem hřišti, případně kohokoli z naších členů.